Збирання зернових

Якісне збирання зернових культур від «АГРОНОВАЦІЯ»

Завершальний і найважливіший етап сільськогосподарських робіт – це збір урожаю. Тому, щоб процес пройшов гладко, необхідно дотримуватися основних вимог організації робіт зі збору. Серед яких: збирання врожаю всіх культур, усунення всіх типів втрат, попередження засмічення полів.

ТІЛЬКИ НАЙКРАЩА ТЕХНІКА З ПРИБИРАННЯ ВРОЖАЮ!

Якщо Ви шукаєте надійні комбайни для зернових, звертайтеся до нас.

Група компаній «АГРОНОВАЦІЯ» надає послуги зі збирання врожаю комбайнами:

 • Lexion 570R (2010року випуску);
 • Lexion 740 (2013, 2014 року випуску);
 • Lexion 760 (2014 года выпуску).

Які укомплектовані зерновими оригінальними жатками Claas Vario 750, 7.5 метра, жатками для збирання соняшника виробництва Аргентини Franсo Fabril 2018 року, 12,7 метра і 2019 року 16,70 метра, John Greaves 2017 року 7,5 метра, а також кукурудзяними жатками Dominoni, Capello для збирання:

 • Ріпаку;
 • Пшениці;
 • Ячміню;
 • Соняшнику;
 • Сорго;
 • Кукурудзи;

Пропонуємо Вам замовити збирання зернових культур, яку ми виконуємо якісно і оперативно при мінімальних втратах.

Комбайни мають переваги:

 1. Витрати пального на гектар обмолоту встановлюється в залежності від урожайності, забур’яненості та рельєфу поля, в середньому 10-15 літрів ДП на зернових, 7-12 літрів ДП на соняшник та 15-20 літрів ДП на кукурудзі.
 2. Чітка та безперебійна робота комбайнів забезпечується попереднім глибоким ремонтом всіх вузлів перед початком кожного сезону та наявністю на нашому складі переважної частини запасних частин від заводу виробника та швидкої доставки до комбайна. Роботу комбайнів супроводжує технічний працівник, який оперативно усуває поломки. Такий підхід у забезпеченні запчастинами дозволяє знизити тривалість простою внаслідок ремонту на час не більше як одна доба.
 3. На техніці працюють досвідчені працівники зі стажем роботи на комбайнах від 5років до 20років.
 4. Підприємство використовує для перевезення комбайнів два трали, до забезпечує оперативні переїзди між господарствами.
 5. Комбайни укомплектовані авто контурами, системами контролю по обліку кількості обмолочених гектарів, зібраного урожаю, його вологості, засміченості.
 6. У них відмінна продуктивність. За день комбайн здатний зібрати від 25 до 50 гектар.
 7. Подрібнення соломи дозволяє економити кошти в її зборах.Замовити збирання зернових культур в Україні

При збиранні зернових необхідно враховувати біологічні особливості культури при дозріванні. Тому, за допомогою комбайна зібрати урожай при мінімальних втратах буде дуже просто! Ціни ми надаємо безпосередньо перед самим початком збору відповідних культур, тому, що за станом на 2021 рік вартість послуг повністю ще не сформована.